Odzież dla osób niepełnosprawnych

Niepełnosprawność wynikająca z choroby lub wypadku, to problem, który dotyka wiele osób, ale też ich bliskich. Bardzo często bowiem osoba z dysfunkcjami nie jest już samodzielna. W zależności od tego, jaki to rodzaj dysfunkcji, chora osoba może wymagać pomocy w różnych codziennych czynnościach życiowych. Niestety jest też grupa osób wymagających bardzo profesjonalnej opieki. Osoby leżące — bo o nich mowa — wymagają opieki we wszystkich czynnościach życiowych, z uwzględnieniem na przykład karmienia czy też załatwiania potrzeb fizjologicznych. 

Ubrania dla osoby niepełnosprawnej łatwe w zakładaniu

Opieka nad osobą, która jest schorowana, to duże wyzwanie. Pomoc w codziennym funkcjonowaniu zazwyczaj związana jest z koniecznością wymiany opatrunków, załatwianiu potrzeb fizjologicznych czy też dbaniem o higienę osobistą osoby chorej. Często istotnym problemem bywa przebieranie osoby chorej. Jeśli chory ma trudności z poruszaniem się lub jest to osoba po prostu leżąca, warto zadbać o to, by odzież była dopasowania do rodzaju schorzenia. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ odpowiednia odzież specjalistyczna lub też odzież dla osób niepełnosprawnych znacznie poprawia komfort osoby chorej, oraz ułatwia i przyspiesza cały proces przebierania opiekunowi

Odzież dla osób leżących

Vitesicare jest producentem odzieży specjalistycznej dla osób schorowanych, niepełnosprawnych, starszych. Jeśli macie Państwo pod opieką osobę leżącą, polecamy odzież, dzięki której opieka nad obłożnie chorym będzie dużo łatwiejsza. Można tu wymienić choćby odzież z wycięciami na plecach czy też z wycięciami ułatwiającymi załatwianie potrzeb fizjologicznych. Szczególnie w tym drugim przypadku, odpowiednie wycięcia to doskonałe rozwiązanie. Chory może załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne bez ryzyka zabrudzenia odzieży. Dla opiekuna jest to też ogromny plus, bowiem rzadziej występuje konieczność przebierania chorego i prania zabrudzonej odzieży. 

Wysoka jakość odzieży dla osób leżących

Oferowana odzież z wycięciami jest bardzo wysokiej jakości. Produkowana jest z doskonałych materiałów i przy pomocy najnowszych maszyn. Takie połączenie to gwarancja powstawania odzieży, której jakość ogromnie zaskakuje, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Odzież z wycięciami jest trwała i wygodna w noszeniu. Chory w niej czuje się więc bardzo komfortowo, a opiekun nie musi zbyt często kupować nowej odzieży tego typu. 

specjalistyczna odzież od vitesicare

Odzież specjalistyczna dla osób po amputacjach

Osobną kategorią w naszym sklepie internetowym jest odzież dla osób po amputacjach. Jeśli macie Państwo pod swoja opieką chorego, który ma amputowaną nogę, zachęcamy do kupienia dla niego odzieży od Vitesicare. Takie ubrania wyglądają o wiele lepiej, niż klasyczne ubrania, przerobione tak, by osoba po amputacji mogła je wygodnie nosić. 

Dresy do rehabilitacji

Przy dysfunkcjach narządu ruchu, ogromne znaczenie ma odpowiednio dobrana rehabilitacja. Odpowiednia odzież, w której rehabilitacja jest łatwiejsza, także jest bardzo ważna. W ofercie sklepu vitesicare.com znajdziecie Państwo dresy na rehabilitacje. Zarówno damskie jak i męskie. Ogromną ich zaletą jest nie tylko wygoda noszenia, ale też i krój. Nosi się je bardzo dobrze i tak samo się w nich ćwiczy. Dużym plusem naszych dresów są zamki błyskawiczne w kroku, zarówno w dresach damskich, jak i męskich. Takie zamki pozwalają chorej osobie na załatwianie wszelkich potrzeb fizjologicznych bez konieczności zdejmowania dresu. W przypadku dysfunkcji nóg czy rąk jest to niewątpliwie bardzo ważne. 

Vitesicare.com- odzież dla osób starszych, leżących, niepełnosprawnych szyta w Polsce

Vitesicare jest producentem odzieży specjalistycznej dla chorych. Ich odzież dla osób starszych i chorych jest szyta w Polsce. Firma sama odpowiada za każdy etap jej produkcji. Do jakości odzieży przywiązywane jest sporo uwagi. Kupując w sklepie vitesicare.com, kupujecie Państwo odzież specjalistyczną dla chorych, która nawet po długim czasie noszenia wciąż będzie wyglądać doskonale i spełniać oczekiwania zarówno chorego, jak i opiekuna.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem internetowym vitesicare.com.