biorezonans

Jak działa biorezonans?

Biorezonans to metoda wymyślona na początku ubiegłego wieku, która mocno związana jest z medycyną chińską, a przede wszystkim akupresurą. Pomaga w walce z pasożytami, boreliozą oraz różnego rodzaju uzależnieniami. Nie należy jej jednak mylić z rezonansem magnetycznym, gdyż w przeciwieństwie do niego nie jest metodą naukową.

Jak działa biorezonans?

Biorezonans wymyślili eksperci z Niemiec – Franz Morell i Erich Rush. Opracowali go oni metodą MORA, która polega na wykorzystywaniu wibracji elektromagnetycznych do diagnostyki i leczenia chorób. Zgodnie z tą teorią każdy patogen ma swoją częstotliwość drgań, które wywołuje. Dlatego w ten sposób można wykryć ich obecność w organizmie. Terapia biorezonansem polega na wprowadzeniu drobnoustrojów chorobotwórczych i pasożytów w drgania, które doprowadzą do ich rozpadu. Przy okazji wzmacniana jest naturalna energia człowieka i praca jego narządów wewnętrznych.

Badanie biorezonansem krok po kroku

Badanie tego rodzaju odbywa się w pozycji siedzącej. Pacjent trzyma dwie metalowe końcówki, przez które do ciała dociera prąd o różnych częstotliwościach, ale o niskim natężeniu. W tym czasie może być odczuwalne nieprzyjemne mrowienie w dłoniach lub lekkie rozdrażnienie. Cały proces trwa nawet do 2 godzin. Wiele zależy bowiem od problemów zdrowotnych, które mają zostać zwalczone.

Terapia biorezonansem – na czym polega?

Terapia tego typu polega na przepuszczeniu przez ciało człowieka prądu wytwarzanego przez specjalne urządzenie. Jego częstotliwości zabijają wybrane patogeny. Eksperci sugerują korzystanie z wielu różnych częstotliwości i ich zmienianie. Czas używania jednej nie powinien być dłuższy niż trzy minuty. Terapia biorezonansem dla uzyskania lepszych efektów powinna być łączona z innymi metodami stosowanymi w medycynie naturalnej. W czasie jej stosowania zaleca się spożywanie dużej ilości płynów. Ich zdaniem jest wypłukiwanie toksyn powstałych na skutek rozpadu patogenów. Czasami zaleca się także spożywanie konkretnych ziół i składników.

Podziel się opinią

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *